TEL ÖRGÜ

Tel örgü sistemleri alanda güvenliği sağlamak, şık bir görünüm sunmak ve sınırları belirlemek gibi çeşitli amaçlarla kullanılan ürünlerdir.

Toprak zeminlere ve beton zeminlere sorunsuz bir kurulum imkanı sunan telleri yaptırdığınıza her an memnun kalacağınızı öncelikle belirtmek isteriz. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde çok uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sağlamaktadır.

Hava koşullarından etkilenmeyen ve dilediğiniz renkte üretilebilen bu tel sistemlerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak uygun bir model seçimi yapabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bahçelerinize herhangi bir ürün ekip biçtiğiniz zaman, hayvanların zarar vermemesi için de etrafını çitle çevirebilirsiniz.

 • Bahçelerde,
 • Sitelerde,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Spor sahalarında,
 • Yol kenarlarında

Ve aklınıza gelebilecek hemen her noktada kullanımı mümkündür. Kurulumu da oldukça kolay olan çitlerin montajını yaparken uzman birinden yardım almanız oldukça önemlidir. Böylece sorunsuz bir kurulum gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır.

Tel Örgü Çeşitleri

Tel örgü çeşitleri oldukça fazladır. Bahçenizin etrafını veya herhangi bir alanı telle çevirmek istediğinizde, model seçimine karar verirken çok dikkatli olmalısınız. Kullanım amacınıza uygun olmayan bir model seçmeniz size sadece maliyet olarak yansıyacaktır.

 • Çim çitler,
 • Jiletli teller,
 • Dikenli teller,
 • Galvanizli teller,
 • PVC kaplı çitler,

Olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Yüksek düzeyde güvenlik sağlamak istediğiniz bir alana çim çitler yerine jiletli telleri uygulamalısınız. Çim çitler de güvenlik sağlar ancak asıl amaçları alanda dekorasyon sağlayıp şık bir görünüm sunmaktadır.

Çit modelleri birbiriyle uyum içerisinde de kullanılabilmektedir. Herhangi bir alanın etrafını panel çitle çevirdiğiniz zaman, daha yüksek koruma sağlamak amacıyla üst kısmına jiletli tel veya dikenli tel eklemesi yapabilirsiniz. Diğer yandan suni çimle kaplayarak şık bir görünüm de sunabilirsiniz.

Çitler yapısal olarak simetriktir. Kurulum sağladığınız her alanı çok daha derli toplu şekilde göstermeniz mümkün olmaktadır.

Tel Örgü Fiyatları

Tel örgü fiyatları belirlenirken her türlü özellik göz önünde bulundurulmaktadır. Öncelikle seçtiğiniz telin modeli fiyata etki etmektedir. Her çit modelinin özellikleri farklıdır. Buna paralel şekilde fiyatları da farklılık göstermektedir. Yüksek düzeyde güvenlik sağlamak amacıyla kullanılan dikenli teller ve jiletli teller kıyaslandığında jiletli tellerin fiyatlarının daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri de önemli olan bir diğer unsurdur. Oldukça büyük bir alanın etrafını telle çevirmek istediğinizde çok daha yüksek fiyatlar öderken bahçenizin etrafını çevirdiğinizde daha ortalama ücretler ödersiniz.

Tel örgü yaptırmak için seçtiğiniz firma da bu noktada devreye girmektedir. Her firmanın fiyat tarifesi farklıdır. Bazı dönemlerde firmalar çeşitli indirimler de yapabilmektedir. Seçtiğiniz çitin kalınlığı, yüksekliği, rengi gibi diğer unsurlar da fiyatlandırma aşamasında göz önünde bulundurulmaktadır.

Yaşam alanlarınızda veya farklı bir yerde harika tel örgü sistemlerinden faydalanmak için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Ankara tel örgü-Ankara tel örgü fiyatları-Ankara tel örgü montajı-Ankara beton direk