BAHÇE ÇİTİ

Bahçe çiti çevrenizde koruma, güvenlik ve dekorasyon sağlamak için taktırabileceğiniz çit sistemlerindendir. Pek çok çeşidi vardır ve kullanım amacınızı belirledikten sonra yaptırmak istediğiniz modele karar verebilirsiniz.

Hava koşullarından etkilenmeyen yapısı sayesinde oldukça uzun yıllar boyunca çit sistemlerini kullanmanız mümkündür. Bir kere yaptırdıktan sonra özellikle de iyi bir firmayla çalıştıysanız tellerinizde paslanma, oksitlenme veya tellerinizin zarar görmesi gibi bir durum yaşamazsınız.

Bahçenizde veya farklı bir arazinizde güvenle kullanabileceğiniz çitlerin rengine de siz karar verebilirsiniz. Dilerseniz yeşil dilerseniz siyah dilerseniz de farklı bir renkte tel yaptırabilirsiniz. Çitler sadece güvenlik sağlamakla kalmaz. Dışarıya karşı bir mahremiyet ortamı oluşturmanıza da yardımcı olur. Bu sayede sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Bahçe Çitlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bahçe çiti dendiği zaman akla pek çok kullanım alanı geldiğini söylememiz mümkündür. O kadar çok kullanım yeri vardır ki, duyduğunuz zaman siz de çok şaşıracaksınız.

 • Bahçelerinizde,
 • Villalarınızda,
 • Sitelerin çevresinde,
 • Yolların kenarlarında,
 • Tarlalarda,
 • Bağlarda,
 • Okullarda,
 • Kreşlerde,
 • Otoparklara

Ve daha pek çok yerde gönül rahatlığıyla bu çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Eğer evcil bir hayvan besliyorsanız, onu dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda kümes hayvanlarınız da olabilir. Kümeslere uygulanan tel çitler vardır. Aynı zamanda kafes bahçe tellerini de bu noktada gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kümes hayvanları için yaptıracağınız çit sistemleri yapısal olarak galvanizlidir. Hava koşullarından etkilenmez. Zamanla paslanmaz, aşınmaz ve solmaz. Böylece dört mevsim boyunca güvenle ve içiniz rahat bir şekilde kullanma şansını elde edersiniz. Bahçenize bir şeyler ektiyseniz, o ektiğiniz alanlara koruma sağlamak ve hayvanların zarar vermesini engellemek için de çit yaptırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi çitlerin kullanım alanları tahmin ettiğinizden çok daha fazladır.

Bahçe Çitlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe çiti çeşitleri o kadar fazladır ki seçim yapma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere her konuda bilgi verilecektir. Seçim yapmanız konusunda da yardım edilecektir. Böylece siz de hangi modeli yapacağınıza daha rahat karar verebilirsiniz.

Bahçe çitlerinin ilk örneği olarak panel çitleri gösterebiliriz. Simetrik yapıları sayesinde bahçeniz derli toplu bir görünüm kazanır. Sınırları belirlemek söz konusu olduğunda panel çitlere koşulsuz bir şekilde güvenebilirsiniz. Toprak, beton veya farklı türde bir zemine uygulanabilir. Hava koşullarından da etkilenmez.

Çit telleri içerisinde seçebileceğiniz bir diğer model de PVC kaplı olan çit telleridir. Dayanıklı ve sağlam bir yapıları vardır. Çeşitli darbelere karşı sağlam oldukları için direnç gösterir. Böylece çitlerinizi çok uzun yıllar boyunca kullanma şansını elde edersiniz. Havanın aşırı ısınması ve havanın aşırı soğuması gibi ani şeyler için de oldukça dayanıklı bir yapıları vardır. Diğer tellerle kıyaslandığı zaman daha yumuşak olan bir yapısı vardır.

Hazır çit tellerinden bahsetmişken galvanizli yapıda olanı bahsetmeden geçmek olmayacaktır. Çelik teller galvanizle kaplanır ve sıcak daldırma yöntemiyle oldukça sağlam bir hale getirilir. Bu sağlam yapıdaki tel sistemleri paslanmazlar, oksitlenmez, renklerinde çıkma olmaz. Bu kadar sağlam bir yapıda oldukları için çok uzun yıllar boyunca kullanma imkanını elde edersiniz. Güneşin zararlı etkilerinden de herhangi bir şekilde etkilenmeyen bir yapıları vardır.

Son olarak da sizlere çim çitlerden bahsetmek istiyoruz. Konu dekorasyon sağlamak olduğundan en doğru adresin çim çitler olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Her an yeşil kalan, bakımına maliyet ayırmanızın gerekmediği, kolay temizlenebilen yapısı sayesinde yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca bu çitleri kullanabilirsiniz.

Bahçe Çitlerinin Fiyatları

Bahçe çiti fiyatları çit yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu ve en çok merak ettiği konulardandır. Sizlere somut bir fiyat vermemiz mümkün değildir ancak fiyatları etkileyen etkenlerden bahsetmek isteriz. Çit yaptırma esnasında da ekip arkadaşlarımıza istediğiniz şeyi sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 • Çitleri yaptırmak istediğiniz firma,
 • İndirim zamanları,
 • Yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri,
 • Yaptırmak istediğiniz telin modeli
 • Yaptırmak istediğiniz telin ne düzeyde kaliteli olduğu

Gibi pek çok unsur fiyatları etkileyen unsurlardandır. Hangi modeli seçerseniz seçin bütçenizin herhangi bir şekilde sarsılmayacağından emin olabilirsiniz. Her zaman güvenle kullanabileceğiniz ve çok da memnun kalacağınız tel modellerinden herhangi birini yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

Bahçe Çiti-Ankara bahçe çiti-Ankara bahçe çiti fiyatları-Ankara bahçe çiti yapan firmalar-Ankara bahçe çiti üreticileri-bahçe çiti fiyatları Ankara-bahçe çiti çayyolu-bahçe çiti ümitköy-Ankara bahçe çiti imalatı-Ankara bahçe çiti montajı-Ankara bahçe çit-Etimesgut bahçe çiti-Gölbaşı bahçe çiti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here