ÇİM ÇİT

Çim çit, evlerinizin ve herhangi bir alanın sınırlarını dekoratif bir şekilde belirleyen bir çit modelidir. Yaptırdığınız alanda hem doğal hem de şık bir görünüm oluşturmanız mümkündür.

Bahçelerinizde sevdiklerinizle birlikte kaliteli bir şekilde vakit geçirirken mahrem bir ortam sağlamak istiyorsanız seçebileceğiniz en uygun modellerden biridir. Genel olarak doğal bir görünüm sunmak amacıyla yeşil renk tercih edilmektedir ancak dilerseniz farklı bir renk de talep edebilirsiniz.

Kuruldukları alanda yaz kış doğal bir görünüm sunmaktadır. Sık sık bakım yapmanıza gerek olmadığı için de oldukça rağbet gören bir üründür. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler kaliteli olduğu için çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

Genelde dekorasyon sağlamak amacıyla tercih edilen çitlerin koruma sağlamadığı yönünde yanlış bir algı bulunmaktadır. Halihazırda bulunan çit sistemlerinin üzerine suni çim kaplanmasıyla oluşturuldukları için ekstra koruma sağladıklarını söyleyebiliriz.

Çim Çit Montajı

Çim çit montajı oldukça kolaydır. Çitlerin hem sökülmesi hem de tekrardan takılması çok kısa bir zaman almaktadır. Çitleri monte ettikten sonra taşınmanız gibi bir durum olduğunda kolayca sökebilirsiniz.

Kolay montaj imkanının yanında sağladığı pek çok avantaj da bulunmaktadır. Dört mevsim boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır.

  • Fiyat olarak gayet uygundur.
  • Üretim aşamasında aralıkları küçük olarak tasarlandığı için yaptırılan her ortamda mahremiyet sağlamaktadır.
  • Dilerseniz iç mekanlarda dilerseniz de dış mekanlarda kullanmanız mümkündür.
  • Yaptırdıktan sonra renginde herhangi bir değişiklik olmadan uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Bakımına herhangi bir maliyet ayırmanız gerekmemektedir.
  • Temizlenmesi çok basittir. Sadece temizleme aşamasında kimyasal kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir.
  • Toz tutmayan harika bir yapısı vardır.

Dilerseniz toprak zeminlere dilerseniz de beton zeminlere kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra her an çok memnun kalacaksınız.

Çim Çit Fiyatları

Çim çit fiyatları sık merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan unsurlardan yazımızın bu kısmında bahsedeceğiz.

Çit yaptırmak için çalıştığınız firmadan firmaya fiyatlar farklılık gösterecektir. Üretim aşamasında kullanılan malzemelerin ne derece kaliteli olduğu da fiyat aşamasında etkileyici olmaktadır.

Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü de fiyata etki etmektedir. Çok büyük bir alanda çim çit yaptırmak istediğinizde daha yüksek ücretler ödemeniz söz konusu olacaktır. Yaptırdıktan sonra sizlere pek çok avantaj sağlayacak olan çitlerin fiyatlarını gördüğünüz zaman siz de çok şaşıracaksınız.

Alanda hem güvenliği sağlarken hem de oldukça şık bir görünüm yaratacaksınız. Çitlerin kurulum aşamasında aralıklara görünmeyecek şekilde küçük kameralar yerleştirerek üst düzey bir güvenlik sağlamanız da mümkün olacaktır.

Ateşle temas ettiği zaman alev almayan harika bir yapısı olduğu için olumsuz durumlara da engel olan harika bir sistemdir. Çit yaptırmak istediğinizde firmamızla iletişime geçerek çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.