YEŞİL ÇİT FİYATLARI

Yeşil çit fiyatları hangi aralıktadır? Yeşil çit satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Yeşil çitler nerelerde kullanılır? Yeşil çitlerin özellikleri nelerdir? Gibi her türlü sorunuzun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Özel mülklerinizde güvenlik ve koruma sağlarken aynı zamanda şık bir görünüm de sunan çit sistemlerine yeşil çit denmektedir. Herhangi bir alana yeşil çit yaptırdığınız zaman eskisiyle kıyasladığınızda çok daha toplu göründüğünü siz de fark edeceksiniz. Çitler tam anlamıyla yaptırdığınız yeri toparlayıcı bir işlev görmektedir.

Online yeşil çit siparişi verdikten çok kısa bir süre sonra çitleriniz adresinize gelmektedir. Alanda gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra da çitlerin kurulumları gerçekleşmektedir. Ben çit yaptırmak istiyorum ama buna ayıracak yeterli zamanım yok gibi bir düşünceniz varsa bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yeşil çitler her türlü alana uyum sağlamaktadır. Toprak zemin veya beton zemin hiç fark etmez. Her türlü zeminde yaptırmanız mümkündür.

Yeşil Çit Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekmektedir?

Yeşil çit satın almaya karar verdiğiniz zaman yapmanız gereken öncelikli şey, kaliteli bir firma seçimi yapmak olmalıdır. Yeşil çit üretimi ve kurulumu yapan pek çok firma vardır. özellikle de son zamanlarda çitlere karşı yoğun bir ilgi söz konusu olduğu için de bu alanda çalışmalar yürüten firmalar da artış göstermiştir. Kaliteli bir firmayla çalıştığınız zaman çitlerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün olacaktır. İşinde profesyonel olan ekip, kurulum esnasında her türlü detaya dikkat edeceği için, sonradan çitlerinize maliyet ve zaman ayırmak söz konusu olmayacaktır.

Yeşil çit fiyatları yazıp araştırma yaptığınızda, dikkatinizi çekmesi gereken bir diğer unsur da çitlerinizin kaliteli olup olmadığı ve kilitlerinin sağlam olmasıdır. Çitlerinizin üstünden atlanmanın önüne geçilmesi adına jiletli tellerle destekleme yapılabilir ancak çitlerinizin kilitleri sağlam olmadığında tellerin yüksekliği de hiçbir işe yaramayacaktır.

Çit yaptırmak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsur ise kullanım amacınıza yönelik bir tel yaptırmaktır. Tel yaptırmaktaki amacınız şık bir görünüm sağlamak mı, yoksa güvenlik sağlamak mı istiyorsunuz? Öncelikle bunu belirlemeli ve buna uygun bir model seçimi yapmalısınız.

İyi bir araştırma yapıp işinde profesyonel olan biriyle çalıştığınız zaman sizin herhangi bir detayı düşünmenize gerek kalmayacaktır. Kaliteli bir firma gerekli olan her türlü teknik detayı düşünmektedir.

Yeşil Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Yeşil çit siparişi vermek için araştırma yaptığınız zaman, çitlerin aklınıza gelebilecek her türlü alanda kullanıldıklarını siz de göreceksiniz. Çitler, zemin seçimi de yapmadığı için pek çok yerde kullanılmaları da mümkün olmaktadır.

 • Bahçelerde,
 • Sitelerde,
 • Arazilerde,
 • Tarlalarda,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Otellerde,
 • İş yerlerinde,
 • Halı sahalarda,
 • Çok amaçlı sahalarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yerde yeşil çitleri kullanmanız mümkündür. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra taşınmanız gibi bir durum söz konusu olduğu zaman kolay bir şekilde çitlerinizi sökebilir ve yeni taşındığınız yere çitlerinizi monte edebilirsiniz.

Yeşil Çitlerin Fiyatları

Yeşil çit fiyatları çok sık sorulan sorulardan biridir. Çitlerin fiyatlandırma aşamasında etkili olan bazı unsurlar vardır. Bu unsurları göz önünde bulundurduğunuz zaman çitlerin fiyatları hakkında ortalama rakamlara ulaşabilirsiniz.

 • Yeşil çit yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri
 • Yeşil çit yaptırmak istediğiniz zeminin yapısı,
 • Yaptırmak istediğiniz çitin rengi, malzemesi, kalitesi,
 • Çit yaptırmak için araştırma yaptığınızda, seçtiğiniz firma,
 • Çit yaptırmak istediğiniz alanın konumu,

Gibi her türlü unsurun fiyatların belirlenme aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Çit yaptırmak, düşünülenin aksine çok da uç fiyatlarla yapılan bir uygulama değildir. Bütçe dostu fiyatlar ödeyerek harika çit sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Yaptırdığınız yeşil çitler, dört mevsim boyunca kullanım için uygundur. Herhangi bir hava koşulundan etkilenmeleri söz konusu değildir. Aynı zamanda dayanıklı ve sağlamdırlar. Üretimleri aşamasında kullanılan galvaniz sayesinde aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizde bir paslanma veya aşınma olmadığını siz de göreceksiniz. Paslanmanın sağlık açısından da kötü olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

Çitlerinizin renklendirme aşamasında fırın boyası kullanıldığı için de aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizin renginde çıkma, akma, solma gibi bir durum da olmayacaktır. Yeşil çitler hakkında merak ettiğiniz her şeye, irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak cevap bulabilirsiniz.

 

Ankara yeşil çit fiyatları-Ostim yeşil çit fiyatları-Çayyolu yeşil çit fiyatları-İncek yeşil çit fiyatları-Gölbaşı yeşil çit fiyatları-Ankara tel çit fiyatları-Ankara panel çit fiyatları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here