UÇAR KAPI

Uçar kapı, bünyesinde pek çok avantaj barındıran oldukça avantajlı bir kapı sistemidir. Yer ile herhangi bir teması bulunmaması ve fiyatlarının da gayet uygun olması, tercih edilmelerindeki ana etkenlerden bazılarıdır.

Genel olarak ağır vasıtaların giriş çıkışı fazla olan alanlarda kullanılmaktadır.

  • Panel çit,
  • Tel örgüler,
  • Dikenli teller

İle birlikte genelde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Genel olarak tarla ve bahçelerde, çiftliklerde, sanayi bölgelerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanıldığı ortamda zeminin yapısı yumuşak olduğunda çok daha fazla verim alınmaktadır.

Uçar yapıda olan kapılarda zeminle herhangi bir temas durumu yoktur. Bu sebeple de kuruldukları alanda yumuşak bir zemin olması da kapıya herhangi bir etkide bulunmayacaktır. Farklı bir kapı türü olan raylı kapıları yumuşak olan bir zeminde kullandığınız zaman ise sürtünmenin de etkisiyle kapı bir süre sonra zarar görecektir. Daha sonrasında da kapının açılması ve tekrardan kapanması zor bir hale gelecektir.

Uçar Kapı Sistemleri

Uçar kapı sistemlerinin kurulumunu yaptıktan sonra oldukça kullanışlı olan bir ürün olduğu için çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Zemin ile herhangi bir teması olmaması da uzun süre kullanılmasındaki ana etkenlerden biridir.

Diğer kapı sistemlerinde olduğu gibi herhangi bir rayı da yoktur. Rayın zamanla deforme olması gibi bir durum da yoktur. Kapı yaptırmak istediğinizde mutlaka alanında uzman olan bir firmayla çalışmalısınız. Onlar size gereken her türlü yönlendirmeyi yapacaklardır.

Yaptıracağınız alanın geçiş aralığının ne kadar olacağı ve zeminden yüksekliğinin ne düzeyde olacağı önemlidir. Bunları belirttiğiniz zaman ve kullanım amacınızı söylediğinizde, beklentilerinize uygun olan bir model tasarımı mümkün olacaktır.

Kapıların arka bölümünde kuyruk açıklığı vardır. Bu da istenilen tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuz zaman, sizlere kapıların fiyatları hakkında da bilgi verilecektir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz her unsur, fiyatlandırma kısmında devreye girmektedir.

Farklı renklerde ve farklı modellerde üretilebiliyor olması, son dönemlerde çok fazla talep görmesinde oldukça etkilidir.

Uçar Kapı Modelleri

Uçar kapı modelleri oldukça fazladır.

  • Kapının rengi,
  • Sağlamlığı ve dayanıklılığı,
  • Estetik görünümü

Gibi her türlü unsur, modellerin belirlenme aşamasında etkilidir. Yaptırmak istediğiniz kapının boyutu da bu noktada önemlidir. Bazı kapı modellerinde motor bulunurken bazı kapılarda bulunmamaktadır.

Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde hem kolay bir şekilde açılır hem de kolay bir şekilde kapanır. Kapıyı açma aşamasında bir sarsıntı olması veya zor açılması gibi bir durum da söz konusu değildir.

Zeminle herhangi bir teması olmadığı için açılırken taş sıkışması veya farklı bir problem yaşanması gibi bir durum da mümkün olmayacaktır.

Kapı modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz.

 

Ankara uçar kapı-Ankara uçar kapı fiyatları-Ankara uçar kapı montajı