TRAPEZ SAC KAPAMA

Trapez sac kapama işleminin yapılma esnasında alüminyum kullanılmaktadır. Dilerseniz boyalı dilerseniz de boyasız bir şekilde üretilmesini talep edebilirsiniz. Diğer yandan farklı modellerde ve farklı kalınlıklarda üretim imkanı da bulunmaktadır. İstek ve beklentilerinizi firmamıza belirtmeniz yeterlidir.

Trapez sacın montaj aşaması da oldukça kolaydır. Malzeme hafif olduğu için montaj kısmında da herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Yaptırmak istediğiniz zaman, çok kısa bir sürede yapılması mümkün olacaktır.

Bazı durumlarda çelikle ve betonla birlikte kullanımı da mümkün olmaktadır. Binaların yapım aşamasında maliyetleri de düşüren bir uygulamadır. Yüksek düzeyde verim sağlamasının yanında şık ve modern bir görünüm de sunmaktadır.

Teraslarda uygulanmak istendiğinde genelde tek kat kullanılır. Eğrisel bir yapıda da kullanımları mümkün olduğu için farklı alanlarda da tercih edilmektedir.

Trapez Sac Ölçüleri

Trapez sac ölçüleri yaptırmak istediğiniz alana göre değişkenlik göstermektedir. Çok daha büyük bir alana kapama yapmak istediğiniz zaman daha yüksek ücretler öderken daha ortalama bir yere daha düşük ücretler ödersiniz.

Dilerseniz yalıtımlı dilerseniz de yalıtımsız olarak seçim yapabilirsiniz. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler sayesinde oldukça dayanıklı olduklarını da söyleyebiliriz. Yaptırılan alanlara görsel anlamda da bir şıklık kattığı için son dönemlerde oldukça ilgi görmektedir.

Kapalı bir halı saha yapılmaya karar verildiğinde, hava olaylarından etkilenmemesi ve hafif formu sayesinde direkt olarak trapez sac tercih edilir.

  • Sanayi bölgelerinde,
  • Askeri alanlarda,
  • Sosyal tesislerde,
  • Zirai alanlarda,
  • Şantiyelerde,
  • AVMlerde

Ve daha pek çok alanda kullanımı mümkündür. Montajı da kolay bir şekilde yapılan bu uygulama için alanında uzman bir firmayla çalışmanız gerekmektedir. İşini iyi bilmeyen birine uygulama yaptırdığınız zaman çok kısa bir süre içinde sorun yaşamanız mümkün olacaktır.

Trapez Sac Fiyatları

Trapez sac fiyatları oldukça merak edilen konulardan bir diğeridir. Bu kadar çok avantaj sağlayan bir ürünün çok pahalı olduğu düşünülmektedir. Ancak böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söyleyebiliriz. Her bütçeye hitap eden fiyatları bulunmaktadır.

Özellikle de çok rüzgarlı olan yerlerde çatılarda kullanılarak pek çok avantaj sağlamaktadır. Eskisine oranla her an daha fazla tercih edilmektedir. Yapılan alanda ısı yalıtımı da sağladığı gibi pek çok avantajı da bulunmaktadır.

Kalınlık, model gibi unsurlar fiyatlarının belirlenmesinde devreye giren unsurlardır. Her firmanın da kendine göre bir fiyatlandırma sistemi olduğunu düşündüğümüzde, seçtiğiniz firmaya göre ödeyeceğiniz ücret de farklı olacaktır.

Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bir firmadan yüksek bir fiyat aldığınızda, fiyatlar genel olarak yüksek gibi bir yanılgıya kapılmamanız gerekmektedir.  Çok iyi bir araştırma yaparak kaliteli ürünler üreten bir firmayı bulmanız gerekmektedir.

Yalıtım konusunda sizlere çok büyük fayda sağlayacak, dilerseniz de yalıtımsız üretilmesini talep edebileceğiniz trapez saclar için günün her saati firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.