TEL ÇİT FİYATLARI

Bahçelerde en sık kullanılan ürünlerden biri tel çitlerdir. Bu yazımızda tel çit fiyatları ve daha pek çok şey hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Çeşitli ebatlarda, renklerde ve modellerde pek çok çiti bulmanız mümkündür. Ne kadar fazla seçenek olduğuna şahit olduğunuz zaman, siz de gözlerinize inanamayacaksınız. Hangi modeli yaptırsam daha uygun olur diye düşüneceksiniz. Bu süreçte her türlü desteği ekibimiz tarafından alabilirsiniz.

Teller, kullanım amaçlarına göre, farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir. Çok daha dayanıklı olmasını istediğiniz bir tel sistemi isterseniz daha kalın olan bir tercih yapabilirsiniz. Böylece dışarıdan oluşabilecek olan her türlü darbeye karşı da bahçeniz korunmuş olacaktır.

Teller oldukça kaliteli olan malzemelerden üretildikleri için; eğilmeleri, bükülmeleri, paslanmaları gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Çelik bir yapıya sahip oldukları için güneşin zararlı ışınlarından da olumsuz şekilde etkilenmeyeceklerdir.

Oldukça yaygın kullanılan ve fonksiyonel olan bu ürünleri, her türlü amaçla kullanabilmeniz de gayet mümkündür. Genel olarak ham renklerde veya yeşil olarak üretilirler ancak farklı bir isteğiniz olduğunda da bunu belirtebilirsiniz. Böylece istediğiniz renkte, oldukça şık bir görünüme sahip bir tel sistemi elde etmiş olursunuz.

Tel Çit Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Tel çit fiyatları hakkında araştırma yaptığınız zaman pek çok kriterler karşılaşmanız söz konusu olacaktır. Biz size fiyatları etkileyen ana unsurlardan bahsetmek isteriz.

Seçtiğiniz tel sisteminin markası veya modeli ilk olarak fiyatları etkilemektedir. Şu fiyata gayet uyguna bir tel çit bulabilirsiniz diye somut bir şey söylememiz pek mümkün değildir. Kaliteli malzemelerden oluşturulmuş bir tel almak istiyorsanız, daha fazla ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak ödediğiniz ücret çok uç fiyatlarda olmayacaktır ve paranıza da fazlasıyla değecektir.

Yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri de fiyatlar konusunda önemlidir. Ne kadar bir alana tel yaptırmak istiyorsunuz? Hangi modeli düşünüyorsunuz? Gibi her türlü unsur, fiyatlara da yansıyacaktır.

Birkaç siteden fiyat karşılaştırması yapabilir ve ortalama fiyatlara da sahip olabilirsiniz. Online alışveriş sitemize girip, modelleri incelerken, kafanızda ortalama fiyatlar da oluşacaktır. Böylece hangi teli yaptırsanız daha uygun olur veya hangi tel modeli sizin bahçenize iyi gider gibi her türlü sorunuza cevap alabilirsiniz.

Rulo olarak satılan tellerimiz de bulunmaktadır. Örneğin çim çitler rulo şeklinde satılmaktadır. Onların fiyatlandırma aşaması da rulo hesabına göre olmaktadır. Yaptırmak istediğiniz zeminin özellikleri, kullanılacak olan yan malzemeler de fiyatları etkileyen unsurlardır.

Hangi aralıkta fiyat öderseniz ödeyin, sonuca gelindiğinde en çok siz memnun kalacaksınız, bundan emin olabilirsiniz.

Tel Çitlerin Model Seçenekleri

Tel çit fiyatları konusunda araştırma yaparken, pek çok modeller karşılaşacaksınız. Yapmanız gereken öncelikli şey, bahçenize veya yaptırmak istediğiniz yere hangi modelin daha iyi olacağına karar vermektir. Gerisini zaten biz sizin için hallediyoruz.

Öncelikle tercihinizi panel çitlerden yana kullanabilirsiniz. Panel çitler, en sık tercih edilen tel sistemlerindendir. Simetrik bir yapıları vardır. Tel aralıklarına sizin karar verebileceğiniz, estetik bir görünüme sahip olan gayet fonksiyonel olan ürünlerdir. Bu sebeple de müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Sınırları belirleme aşamasında, bahçenize bölümlere ayırma konusunda da panel çitlere, gözünüz kapalı şekilde güvenebilirsiniz.

Bahçelerinize, iş yerlerinize veya aklınıza gelebilecek olan herhangi bir yere bu tel sistemlerini kullanabilirsiniz. Her türlü zemine de uyum sağlamaktadırlar.

Seçim yapabileceğiniz bir diğer tel modeli ise, PVC kaplı olan tellerdir. Sıcaklık değişimlerine, hava koşullarına uyum sağlayan mükemmel bir yapısı olan bir teldir. Oldukça uzun ömürlü ve oldukça sağlam olan bir yapısı bulunmaktadır. Galvanizli olan tellerin üzerine kaplanmaktadır.

PVC kaplı tel yaptırmak isteyen müşterilerimiz, rengini genelde yeşil olarak tercih etmektedir. Bu sebeple de en çok yeşil renk satmaktayız. Ben yeşil renk istemiyorum veya sevmiyorum diyen müşterilerimiz için de diledikleri rengi üretebileceğimizi de söylemek istiyoruz. Yaptırdıktan sonra hem çevrenizin güvenliğini sağlayacak hem de şık bir görünüm elde edeceksiniz.

  • Galvanizli olan teller,
  • Elektrikli teller,
  • Dikenli teller,
  • Jiletli teller,
  • Çim çitler

Seçim yapabileceğiniz diğer tel çeşitlerindendir. Seçiminizi hangi modelden yana kullanırsanız kullanın, herhangi bir pişmanlık yaşamayacaksınız. Online tel çit siparişi de verebilir ve süreci daha da hızlı bir hale getirebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Ankara tel çit fiyatları-Ankara tel çit-tel çit fiyatları-tel çit-tel çit üreticileri-tel çit imalatı-ostim tel çit-ostim tel çit firmaları-tel çit montajı-tel çit renkleri-tel çit satış-tel çit sipariş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here