Panel Çit Fiyatları

Evlerinizi, özel mülklerinizi veya herhangi bir yeri korumak amacıyla taktırılan metal çitlere panel çit denmektedir. Panel çit fiyatları pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yazımızda sizlere panel çitler hakkında öğrenmeniz gereken her türlü bilgiyi sağlayacağız.

Panel çitlerin bir diğer adı duvar üstü çittir. Monte edilme işlemi genel olarak beton zeminlerin üzerine şeklinde olmaktadır. Metal olan çitler, önce işlenir ve daha sonrasında da şekillendirilir. Böylece panel çitler oluşur.

Müşterilerimiz bizleri arayıp panel çit yaptırmak istediklerini söylediklerinde, genelde sınırları belirlemek için yaptırdıklarını söylemektedirler. Herhangi bir alanda bir tarlanız veya farklı bir araziniz varsa, diğer arazilerle bir sınır koymak adına tercih edebileceğiniz mükemmel bir sistemdir.

Panel çitlerin uçları genel olarak sivri şekilde yapılmaktadır. Amacınız sadece sınır belirlemek değilse yüksek güvenlik sağlamak adına üzerlerine jiletli tellerden de çektirebilirsiniz. Üzerlerine jiletli tel çektirdiğiniz zaman hem güvenliği en üst düzeye çıkarmış olursunuz hem de tellerinizin ömürlerini uzatmış olursunuz.

Panel çitlerin üretim esnasında ya Galvanizli tel ya da PVC kaplanmış tel kullanılmaktadır. Bu sebeple de herhangi bir paslanma durumuyla karşılaşmanız da söz konusu olmayacaktır. Güvenlik sağlamanın yanında çit yaptırdığınızda estetik bir görünüm sağladığınızı da fark edeceksiniz.

Şehrin gürültüsünden bunalıp, arada gidip sebze meyve işleriyle uğraşıyor olabilirsiniz. Çiçek bakıyor ve çiçeklerinize herhangi bir zarar gelmesini istemiyor olabilirsiniz. Arazi evinize uzak bir mesafede de olabilir. Böyle durumlarda panel çitler imdadınıza en hızlı şekilde yetişmektedir.

Panel Çitlerin Kullanım Alanları

Panel çit fiyatı araştırırken aslında çok fazla kullanım alanı olduğunu ve çok sık tercih edilen bir ürün olduğunu göreceksiniz.

  • İş yerlerinde,
  • Tarlalarda,
  • Özel mülklerde,
  • Okullarda,
  • Kreşlerde,
  • Parklarda,
  • Evlerin bahçelerinde,

Ve daha pek çok yerde panel çit kullanılmaktadır. Panel çitlerin yapım aşamasında çok dikkatli ve detaylı şekilde çalışılmaktadır. Panel çitler simetriktir. Tel taktırdığınızda her mesafenin eşit olduğunu siz de fark edeceksiniz. Yapım aşamasında bu yüzden her türlü işlem özenle yapılmaktadır.

Aynı zamanda oldukça dayanıklı olan bir yapıya sahiplerdir. Kalın metallerden üretilmektedirler. Bu sebeple de olumsuz hava şartlarından herhangi bir şekilde etkilenmemektedirler.

Siz evinizde otururken hangi hava olayı yaşanırsa yaşansın bahçenizdeki tellerin herhangi bir zarara maruz kalmadıklarını göreceksiniz. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar kullanmanız mümkündür.

Tel yaptırmak isteyen müşterilerimiz genel olarak yeşil renk tercihi yapmaktadırlar. Yeşil renk panel çit sistemleri daha doğal bir görünüm sağlamaktadır. Ben yeşil istemiyorum siyah olsun derseniz tabi ki isteğiniz gerçekleştirilecektir.

Panel çit bakmak için online alışveriş sitemize girebilirsiniz. Oradaki fotoğraflar sizlerin aklında bir şeyler oluşmasını sağlayacaktır. Kurulumlarının da çok kolay olduğunu söyleyebiliriz. Firma olarak sitemizden sipariş verdiğinizde veya bizzat bizimle iletişime geçtiğinizde, ekip arkadaşlarımız çitlerin kurulumlarını da en iyi şekilde yapacaklardır.

Hem gayet ekonomik olması hem de kurulum esnasında herhangi bir sorun yaratmaması da sık tercih edilmesinin nedenlerinden bazılarıdır.

Panel Çit Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Panel çit fiyatı adı altında bir araştırma yaptığınız zaman somut bir şeyler göremeyebilirsiniz. Çünkü fiyatların belirlenmesini sağlayan bazı unsurlar bulunmaktadır. Şimdi sizlere bu unsurların neler olduğundan bahsedelim.

Yapım aşamasında kullanılan malzemeler fiyatı etkileyen öncelikli unsurlardandır. Kaliteli malzeme kullandığınızda tellerin ömrü uzun olduğu gibi fiyatlarda da buna paralel şekilde bir artış olacaktır.

Yaptırmak istediğiniz arazinin yapısı ve kullanılacak olan telin ölçüleri de fiyatları etkilemektedir. Panel çit için gerekli olan direk gibi ek malzemeler de fiyata yansıyan unsurlardandır.

Online alışveriş sitemize bir göz attığınızda hem kurulum aşamasında kullanacağınız malzemelere hem de çitler hakkında öğrenmeniz gereken her türlü bilgiye daha detaylı şekilde ulaşmanız mümkündür.

Genel olarak yeşil renkte üretildikleri için tercihinizi farklı bir renkten yana kullandığınızda, bu durumda çitlerin fiyatına yansıyacaktır. Taktırdıktan sonra içinize sinmediği durumlarda gayet kolay bir şekilde sökmeniz de mümkündür. Kurulum esnasında çeşitli aparatlar kullanıldığını göreceksiniz. Söküp tekrar kurmak istediğinizde, işleminizi yine aynı aparatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Hem kullanım amacınıza en iyi şekilde hizmet eden hem de bunu sağlarken dekoratif bir görünüm sunan panel çitleri, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sizlere pek çok faydası olacağını da taktırdığınız ilk an fark edeceksiniz.

 

Ankara panel çit fiyatları-Ankara panel çit montajı–panel çit fiyatları-panel çit montajı-Ankara panel çit yapan firmalar-panel çit imalatı-Ankara panel çit-panel çit çeşitleri-panel çit renkleri-garden fence–garden fence prices

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here