MOBİL ÇİT

Mobil çit, dilediğiniz zaman yer değiştirebilen çit sistemlerine denilmektedir. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenlik güçleri tarafından sıklıkla kullanılan bir çit modelidir.

Yaptırmak istediğiniz alana kurulumu çok kolay bir şekilde olmaktadır. Pek çok avantaj sağlaması sebebiyle de son dönemlerde oldukça ilgi gören bir çit sistemidir. Portatif olan bir çit olduğu için dilediğiniz yerde kullanım olanağınız bulunmaktadır.

Üretim aşamasında kaliteli malzemeler kullanılması sebebiyle aşınmalara ve zamanla deforme olmaya karşı dayanıklı olan bir üründür. Üretim esnasında paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Bu sebeple de sağlık konusunda herhangi bir zararı yoktur.

Pek çok kişi herhangi bir alana çit yaptırmak istediğinde ürünün sağlık için bir etkisi olup olmadığını önce sormaktadır. Bu konuda oldukça avantajlı bir sistemdir. Temizlenmesi de çok kolaydır. Ağırlık kaldırmak istediğinizde, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yaptırdıktan sonra bakım yapmanız gerekmemektedir. Monte ve demonte süreçleri çok pratik ve basittir.

 • Soğuk,
 • Sıcak,
 • Nem

Gibi herhangi bir hava olayından etkilenmemektedir. Özel bir şekilde tasarlanabilmektedir.

Mobil Çit Nerelerde Kullanılır?

Mobil çit kullanım alanı oldukça geniş olan bir çit modelidir.

 • Konserlerde,
 • Okullarda,
 • Şenliklerde
 • Festivallerde,
 • Hayvan çiftliklerinde

Ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanımı mümkündür. Herhangi bir maç olduğu zaman kalabalıkta bir karışıklık olmaması için sıklıkla kullanılmaktadır. Bir konser olduğunda, konser veren kişinin güvenliğini sağlama konusunda da oldukça etkilidir. Araya sınır çizmektedir diyebiliriz.

Tehlikeli bir durum söz konusu olduğunda, barikat oluşturmak için de tercih edilmektedir. Bir alanda inşaat yapıldığı zaman tehlikeli durumlar da mümkün olabilmektedir. İnşaatta herhangi bir şeyin düşmesine engel olmak amacıyla da mobil çitlerin kullanıldığını söyleyebiliriz.

İnşaat olan yerin biraz ötesinde girilmesine engel olmak amacıyla bir güvenlik şeridi oluşturulmaktadır. Böylece insanların giriş çıkışları da kontrol edilmektedir.

Çocuk havuzlarının etrafında da güvenliği sağlamak amacıyla sıklıkla kullanılan bir çit sistemidir.

Mobil Çit Fiyatları

Mobil çit fiyatları oldukça uygundur. Özel bir şekilde tasarım yapılmasını talep edebilirsiniz. Hem üretimi hem de kullanımı çok kolay olan bir ürün olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Herhangi bir alanda kullandıktan sonra farklı bir yere taşımanız da mümkündür.

 • Talep ettiğiniz ölçüler,
 • Kullanılan malzemenin kalitesi,
 • Çitin modeli

Gibi her türlü unsurun fiyata etki edeceğini söyleyebiliriz. Özellikle de geçici bir şekilde kullanılmak istenilen alanlar için en doğru tercihtir. Sürekli kullanmanız gerekmediği gibi çok yüksek ücretler ödemenize de gerek yoktur.

Çitlerin üretim aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Bu sebeple de hava koşullarından etkilenmeyen, paslanmayan ve aşınmayan harika bir tel sistemine sahip olabilirsiniz. Boyanma sürecinde de fırın boyası kullanılır.

Mobil çit kullanabileceğiniz pek çok alan olduğundan yazımızın yukarısında da sizlere bahsettik. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çok heyecanlıyız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.