JİLETLİ TEL

Jiletli tel, herhangi bir alanda yüksek düzeyde güvenlik sağlamak amacıyla kullanılan tel sistemleridir. Hazırda bulunan çit sistemlerinin üst kısmına ekleme yapılarak oluşturulmaktadır.

 • Askeri bölgelerde,
 • Havalimanlarında,
 • Sınırlarda,
 • Girilmesi yasak olan alanlarda,
 • Otoparklarda

Ve aklınıza gelebilecek her türlü alanda kullanımı mümkündür. Temas halinde zarar verme potansiyeli yüksek olan bir tür olduğu için kullanımının yasak olup olmadığı da sıklıkla sorulmaktadır. Dilediğiniz alana yaptırabilirsiniz. Herhangi bir yasak olma durumu yoktur.

Alanda yüksek düzeyde caydırıcılık sağlamak isteyen kişilerin ilk akıllarına gelen sistemdir. Genel olarak herhangi bir alana dikenli tel sistemleri daha yetersiz geldiği zaman jiletli olan tellere başvurulmaktadır.

Etrafı telle çevrili olan bir alana girmeye çalışan kişiler her hareketinde tekrardan tele takılacağı için zarar verme potansiyeli de yüksek olan bir tel sistemdir.

Jiletli Tel Çit

Jiletli tel çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman farklı modelleri olduğunu da görebilirsiniz.

 • Helezon,
 • Düz hatlı,
 • Puntalı

Olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır. Düz hatlı olan jiletli tellerle helezonik olan teller çok benzer ancak puntalı teller biraz daha farklıdır. Yaptırdığınız alanda puntalı teller ile çok daha şık olan bir görünüm oluşturabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Jiletli tellerin üretim kısmında ince yapıda olan teller kullanılmaktadır. Hem ince hem de sağlam olmaları sebebiyle yoğun bir talep gördüklerini söyleyebiliriz. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde zaman geçtikçe;

 • Aşınmazlar,
 • Paslanmazlar,
 •  

Herhangi bir hava durumundan etkilenmeleri de söz konusu değildir. İster yağmur yağsın ister kar hiç fark etmez. Tellerinizin görünümü her an ilk yaptırdığınız gibi olacaktır. UV korumalı yapısı sayesinde tellere güneş ışınları da zarar vermemektedir. Dış görünümü göz korkutucudur. Bu sebeple de alana girilmesine de engel olmaktadır.

Herhangi bir alana monte ettikten sonra kolay bir şekilde sökebilir ve farklı bir  yere kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulum kısmı da çok basittir ancak uzman desteği gerekmektedir. Herhangi bir alanı telle çevirdiğiniz zaman pek çok avantaj sağlamanız mümkündür.

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatları belirlenirken tek bir unsura bakılmamaktadır. Yukarı kısımda da bahsetmiş olduğumuz gibi farklı tel modelleri vardır. Her modelin kendine göre özellikleri olduğu için de fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Yaptırmak istediğiniz alanın ne derece zor olup olmadığı da fiyata etki etmektedir. Telle çevirmek istediğiniz alanda herhangi bir çit uygulaması var mı? Betonla mı çevrili? Tellerin kalınlığı nasıl olmalı? Gibi her türlü unsur fiyatlara etki etmektedir.

Oldukça yüksek güvenlik sağlayan tel sistemlerinin fiyatlarının çok da yüksek olmadığını da ayrıca belirtmek istiyoruz. Bütçenizi sarsmadan harika bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz. Farklı bir konuda destek almak istediğinizde, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak her an hizmetinizdeyiz.