Ana Sayfa Ürünlerimiz Çayyolu Panel Çit

Çayyolu Panel Çit

PANEL ÇİT Çayyolu

Panel çit sistemleri oldukça hızlı bir şekilde monte edilebilen ve yoğun talep gören tel sistemleridir.

Aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanımı mümkündür. Alanda koruma sağlarken şık bir görünüm de sunduğu için son zamanlarda yoğun bir talep gördüğünü söyleyebiliriz. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, monte edildikleri alanın da çok daha düzenli görünmesini sağlarlar.

Çit yaptırmaya karar verdikten sonra yaptırmak istediğiniz alanda firma tarafından inceleme yapılacaktır. Ölçüler de doğru bir şekilde alındıktan çok kısa bir süre sonra çitleriniz kurulacaktır. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hava koşullarından etkilenmeyen çitleri, taşınmanız gibi bir durum olduğunda kolay bir şekilde sökebilir ve yeni taşındığınız yere götürüp monte edebilirsiniz.

Tel Çitlerin Genel Özellikleri

Çayyolu Tel çit satın almaya karar verdiğiniz zaman, sizlere avantaj sağlayacak pek çok özellikleri olduğunu göreceksiniz.

Öncelikle oldukça simetrik olan bir yapıya sahiptir. Tellerin aralıkları birbirine eşittir, bu sebeple de kullanıldıkları alanda kusursuz bir görünüm sağlarlar. Uygun ekipmanlar kullanılarak yaptırmak istediğiniz alana kurulumunu çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Kurulum aşaması kolaydır ancak yine de uzman desteği almanız gerekmektedir. Böylece daha sonrasında da sorun yaşamanız mümkün olmayacaktır.

Kurulumu sağlarken kullanacağınız panel çit direklerinin iyi bir şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Her direk birbirine eşit olduğunda, bağlantı sağlayan teller de çok daha uyumlu olacaktır.

Çitler aradan ne kadar zaman geçerse geçsin paslanmaz, oksitlenmez ve aşınmazlar. Genel olarak yeşil, gri ve siyah renkler tercih edilmekle beraber farklı bir renk tercihiniz olduğunda da firmamıza belirtebilirsiniz.

Her türlü zemine uyum sağlayan bir yapısı vardır. Dilerseniz toprak zeminlere dilerseniz de beton zeminlere kurulum yapabilirsiniz. Sadece toprak bir zemine monte ettiğiniz zaman, daha sağlam olmasını sağlamak amacıyla betonla destekleme yapmanız gerekecektir.

Satın aldığınız zaman her an memnun kalacağınız gibi keşke daha önceden yaptırsaydım diye de düşüneceksiniz.

Çayyolu Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları sık sorulan soruların başında gelmektedir. Bu noktada net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan pek çok unsur vardır. Bu unsurların hepsi göz önünde bulundurulduğunda size ortalama bir fiyat verilecektir.

Farklı türde pek çok çit vardır. Yaptırmak istediğiniz alana göre seçeceğiniz model de farklı olacaktır. Her modelin fiyatı da birbirinden farklıdır.

  • Çit yaptırmak için seçtiğiniz firma,
  • Yaptırmak istediğiniz telin yüksekliği,
  • Telin kalınlığı,
  • Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
  • Zeminin yapısı

Gibi her türlü unsur, fiyatların belirlenme kısmında etkilidir. Genel olarak baktığımız zaman, fiyatların her bütçeye hitap ettiğini de söyleyebiliriz. Çok yüksek ücretler ödeyeceğini düşünen kişilerin yanıldıklarını da ayrıca belirtmek isteriz.

Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak her konuda sizlere yardımcı olacağız.

Open chat
1
Ankara Çit'e hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?