Düz Hatlı Jiletli Tel

Geçmişten günümüze kadar etkili güvenlik önlemlerinden biri sayılan jiletli teller, istenmeyen dış etkilere karşı güçlü bariyerler oluşturmaktadır. Düz hatlı jiletli tel, jiletli olması nedeniyle etrafına korku vermektedir. Korumak istediğiniz alanın çevresinde kullandığınız bu teller, alana giriş çıkışları sınırlar ve kötü niyetli insanlar için caydırıcı nitelikte bir rol sergiler. Düz hatlı jiletli tel herhangi istenmeyen bir müdahalede kişide ciddi hasar oluşturabilir. Bu yüzden güvenlik denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden biridir.

 

Düz Hatlı Jiletli Telin Özellikleri

Düz hatlı jiletli tel her türlü zorlu koşula dayanıklıdır. Çabuk aşınmaz, kırılmaz ve paslanmaz. Görüntüsü ince ve demir tellerin üzerinde bulunan jiletli bir tel ağ şeklindedir. Bu telin diğer tellerden önemli farklılığı ise estetik olması ve kullanılan boyanın fırın boyası olmasıdır. Estetik olması sebebiyle villaların çevresinde de sık tercih edilen bir güvenlik ağıdır. Yapısı incedir ve birkaç sıra şeklinde de dizilebilirler. Düz hatlı jiletli tellerin bir diğer farklı özelliği de klipssiz olmasıdır. Bu tele daha güncel ve modern bir görüntü katar. Klipssiz tasarlanmış bu tel makine tarafından üretilmektedir.

 

Kullanım Alanları

Düz hatlı jiletli telin modern ve estetik yapısından ötürü genellikle tercih edenler villa ve özel mülk sahibi kişilerdir. Bunun yanı sıra bahçe çiti ve çevresi, sanayi bölgesi, arsa çevresi, yol kenarları ve iş merkezleri içinde alınan güvenlik tedbirlerinden biridir. Düz hatlı jiletli tel kullanılacağı bölgeye göre istenilen ölçülerde yapılabilmektedir.

 

jiletli teljiletli tel fiyatları-jiletli tel metre fiyatı-Ankara jiletli tel-Ankara jiletli tel fiyatları-Ankara jiletli tel üreticileri-Ankara jiletli tel firmaları-Ankara jiletli tel montajı-Ankara jiletli tel imalatı-Jiletli tel montajı yapan firmalar-uygun fiyatlı jiletli tel

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here