ÇİT TELİ

Çit teli başta güvenlik sağlamak, sınır belirlemek ve daha pek çok amaçla kullanılabilen tellerdir. Oldukça fazla modeli bulunmaktadır ve hemen hemen aklınıza gelebilecek olan her yerde de kullanmanız mümkündür.

İhtiyaçlar doğrultusunda dilediğiniz modeli seçmeniz mümkün olacaktır. Seçim aşamasında oldukça fazla seçenekle karşılaşacağınız için, firmamızdan da bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız size her konuda gereken yardımı yapacaktır.

Yaptırdıktan sonra, bahçenize yabancı olan kişilerin veya hayvanların girmesini engellemiş olacaksınız. Aynı zamanda bahçenizde ektiğiniz herhangi bir şeyler varsa bunların korunmasını da sağlamış olursunuz.

Tel çit yaptırmak hem oldukça dikkat edilmesi gereken hem de gayet kolay olan bir süreçtir. Örneğin çit yaptırdığınız zaman sürekli şekilde bakım yaptırmanız gerekmemektedir. Her an bu çitlerle uğraşacağım en iyisi yaptırmayım gibi bir düşünceniz varsa, bunu kafanızdan atmanızı tavsiye ederiz.

İsterse fırtına isterse dolu olsun, isterse de hava çok güneşli olsun hiç fark etmez. Çitler havanın hiçbir koşulundan etkilenmemektedir. Renk seçimini sizin yapacağınız gibi, renklendirme aşamasında da fırın boyası kullanılır. Bu sebeple de çok kaliteli bir hale getirilmektedir. Fırın boyası kullanılması demek; çitlerin renginin çıkmaması, dökülmemesi, solmaması demektir.

Çit Tellerini Her Türlü Alanda Kullanabilirsiniz

Çit teli nerelerde kullanılır, hangi alanlarda tercih edilir gibi soruları olanlar için hemen belirtelim. Aklınız gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz. Farklı amaçlar doğrultusunda kullanıldığı için, buna paralel şekilde kullanım alanı da oldukça fazla olmaktadır.

Örneğin evcil bir hayvanınız olduğunu düşünelim. Bunu dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı korumak gibi kolay bir işlemde de çit kullanabilirsiniz. Böylece aklınız her an hayvanınızda kalmayacaktır. İçiniz de her an rahat edecektir.

Diğer yandan kümes hayvanları besliyor olabilirsiniz. Özellikle de köy gibi alanlarda tavuklara zarar verebilecek farklı hayvanlar da bulunmaktadır. Bu hayvanlarınızı korumak adına çit yaptırabilirsiniz.

Kendinize bir hobi edinmiş ve sebze yetiştirmeye başlamış da olabilirsiniz. Böylece sebzelerinizi korumak için de çit yaptırabilirsiniz. Özellikle de evinizden oldukça uzak yerlerde bulunan arazileriniz için çitlerin farklı modellerini tercih edebilirsiniz. Evinizden uzak bir yerde örneğin panel çit yaptırdığınızda, kapının kilidinin oldukça önemli olduğunu unutmayınız. Bahsettiğimiz gibi, her alanda her şekilde çit tellerini kullanabilirsiniz.

Çit Telleri ve Modelleri

Çit teli yaptırmak istediğinizde oldukça fazla modeller karşılaşacaksınız. Karar vermekte ve kıyaslama yapmakta zorlanacağınızı da düşünüyoruz. Bu konuda gereken her türlü desteği ekip arkadaşlarımız sizlere sağlayacaktır. Aklınıza takılan her türlü model her türlü konu için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bahçe çitleri, galvanizli çitler, PVC kaplı olan çitler, dikenli teller, jiletli teller, kafes bahçe telleri, elektrikli teller, yapraklı teller, çim çitler gibi pek çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Kullanım alanları farklılık gösterse de temelde kullanım amacınız aynı kapıya çıkmaktadır.

Çitlerin montaj işlemi çok kolay gibi görünmektedir. Bu işlerde anlıyorum ben hallederim diye düşünenlerin de uzman birinden yardım almasını tavsiye ediyoruz. Kurulum aşaması oldukça önemli olan bir aşama olduğu için, kurulum kısmında yaşayacağınız bir sorun domino taşı etkisiyle her şeyi etkileyecektir. Bu sebeple de dikkat etmeniz gereken bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Yaptıracağınız zemine ve özelliklerine göre montaj kısmı da farklılık göstermektedir.

Çit Teli Fiyat Aralığı

Çit teli yaptırmak isteyen müşterilerimizin sordukları sorulardan ilki gayet doğal şekilde fiyat aralığıdır. Bu konuda fiyat aralığı belirtmemizin zor olduğunu söylemek istiyoruz. Çünkü fiyatların belirlenmesi aşamasında oldukça fazla etken vardır. Bu etkenlere göre de fiyatlar belirlenir. Sizlere somut bir şekilde şu kadar fiyat ödersiniz dememiz pek mümkün değildir.

Öncelikle yaptırmak istediğiniz alan neresi? Alanın zemin yapısı nasıl? Uğraştırıcı olan bir alan mı? Gibi her türlü unsur fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi seçim yapabileceğiniz, seçim yapmakta zorlanabileceğiniz pek çok model bulunmaktadır. Bu modellerin her biri de fiyatları etkilemektedir. Bir modeli tercih ederken daha yüksek bir fiyat öderken, farklı bir modelde daha uygun olan bir fiyat ödemeniz gerekebilmektedir.

Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bu konularla ilgili çok daha detaylı bir bilgi de almanız mümkün olacaktır. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

çit teli-Ankara çit teli-çit teli firmaları-çit teli fiyatları-çit teli üreticileri-ankara çit teli-ankara çit teli fiyatları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here