ÇİT FİYATLARI

Çit fiyatları bahçesine çit yaptırmak isteyen herkesin merak duyduğu konulardan biridir. Fiyatlar ve merak duyduğunuz diğer konularda bilgi vermek için sizlere bu yazıyı hazırladık.

Bahçenizde veya özel bir mülkünüzde, sınırlarınızı korurken aynı zamanda estetik bir görünüm de sağlamak ister misiniz? Bunu yapmanın oldukça kolay bir yolu olduğunu söyleyebiliriz. Bahçenize çit teli yaptırdığınızda, bu sorunu tamamen ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Oldukça şık bir görüntü elde edebileceğiniz pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu modellerden, sizlerin amacınıza hangisi daha uygunsa, onu tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz tellerin renklerini de siz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda tellerin aralıklarının ne düzeyde olacağına, tellerin yüksekliğine ve kalınlığına da siz karar veriyorsunuz.

Ahşap malzemelerden üretilen çitler de vardır, plastik malzemelerden de üretilir. Daha dayanıklı bir tel isterseniz de demirden çit teli de üretilmektedir. Yıllar boyunca herhangi bir zarar görmeden tellerinizi kullanmak isterseniz, demir malzemelerden üretilmiş olan teller kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bahçenizin sınırlarını belirleyip güvenliğini sağlamanın yanında, bahçeyi bölümlere ayırmak gibi nedenlerle de çit yaptırabilirsiniz. Örneğin bahçenizin bir bölümüne farklı bir ürün ekmişken, kalan kısmını farklı bir amaçla değerlendirmek istiyor olabilirsiniz. Böyle bir urumda devreye tel çitler girmektedir.

Çitlerin Özellikleri Genel Olarak Nelerdir?

Çit fiyatları hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptığınızda, çitlerin pek çok özelliği bulunduğunu siz de göreceksiniz. Bu özelliklere dikkat ederek, hangi modeli yaptıracağınıza da karar verebilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden oluşturulan tel sistemleri, güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemektedir. Zamanla solma, oksitlenme, paslanma, eğilme, bükülme, kırılma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanız söz konusu bile olmayacaktır. Sadece güneşten değil, herhangi bir hava koşulundan da etkilenmezler.

Genel olarak ham renklerde üretilen tellerin dilediğiniz renkte üretilmesini de sağlayabilirsiniz. Fırın boyası kullanıldığı için tellerin renklerinin çıkması da söz konusu olmamaktadır.

Tel Çitlerin Fiyat Aralığı Nedir?

Tel çit fiyatlarının belirli bir fiyat aralığı yoktur. Fiyatlar çeşitli değişkenlere göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle yapım aşamasında hangi tür malzemenin kullanıldığı fiyatların belirlenme aşamasında etkilidir.

Daha uygun bir fiyat ödemek için kalitesiz malzemelerden oluşturulmuş olan çitleri tercih ederseniz, her an sorun yaratacakları için size daha fazla masraf olarak döneceklerdir. Bu sebeple en başından her süreçte dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Çitlerin modellerine göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Hangi modeli seçtiğinize göre fiyatlar da artacak veya azalacaktır. Örneğin yüksek güvenlik sağlama konusunda güvenebileceğiniz tellerden olan dikenli ve jiletli teller fiyat olarak kıyaslandığında, jiletli tellerin daha pahalı olacağını söylememiz de mümkün olacaktır.

Farklı biir renkte üretilmesini istediğinizde, yaptırmak istediğiniz alanın ölçülerine göre de fiyatlar değişmektedir. Hangi modeli seçerseniz seçin ekstra yüksek olan bir fiyat ödemeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Çitlerin Modelleri Nelerdir?

Çit fiyatları konusunda bir araştırma yaptığınız zaman pek çok çit modeliyle karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu aşamada seçim yapmak gibi zor bir süreç sizleri beklemektedir. Tabi bu zor süreci daha kolay bir hale getirmek için ekip arkadaşlarımız her an sizinle birlikte olacaktır. Dilediğiniz soruyu sorabilir, dilediğiniz konuda da bilgi alabilirsiniz.

Seçme aşamasında amacınız nüfusu az olan bir yerdeki arazinizde yüksek olan bir güvenlik sağlamak mı? Yoksa dekorasyon sizin için en önemli şey mi? Amacınız sınır belirlemek mi? Amacınız bahçenizi bölümlere ayırmak mı? Bu tür soruların cevabını verdikten sonra modelinizi de tercih edebilirsiniz.

Örneğin dekorasyon dendiği zaman akla ilk olarak çim çitler gelmektedir. Çim çitlerin pek çok özelliği vardır ve aynı zamanda sizlere pek çok avantaj da sağlamaktadırlar. Yaptırdıktan sonra o kadar çok memnun kalacaksınız ki, her an kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Çit yaptırmanızdaki amaç yüksek güvenlik sağlamak, bahçenize girilmesini önlemek ise; dikenli tel, jiletli tel veya elektrikli tel yaptırabilirsiniz.

  • Pvc kaplı olan teller,
  • Panel çitler,
  • Galvanizli teller,
  • Kafes bahçe telleri

Ve daha pek çok çeşidi de yaptırabilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanılmasına özen gösterdiğinizde, her an her detaya dikkat ettiğinizde, tellerin kullanım süresi de buna paralel şekilde çok daha uzun olacaktır.

Çit yaptırmaya karar mı verdiniz? O zaman daha neyi bekliyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçebilir ve bizden her konuda bilgi alabilirsiniz.

çit fiyatları-Ankara çit fiyatları-Kırıkkale çit fiyatları-Çankırı fiyatları-Ostim çit fiyatları-Kazan çit fiyatları-Bahçe çit fiyatları-Çayyolu çit fiyatları-Çankaya çit fiyatları-Beynam çit fiyatları-Gölbaşı çit fiyatları-Bala çit fiyatları-Çamlıdere çit fiyatları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here