BETON DİREK

Beton direk oldukça sağlam ve dayanıklı olduğu için pek çok alanda ilk tercih olmaktadır. uygun miktarda çimento ve su karıştırılır. Daha sonrasında da çeşitli katkı maddeleri eklenerek kaliteli bir şekilde üretilmektedir.

  • Titreşim yöntemi,
  • Savurma yöntemi

Direk üretim esnasında kullanılan yöntemlerdir. Savurma yöntemi kullanılarak bir direk üretildiği zaman, üretilenlerin içi boş olmaktadır. Titreşim yöntemi ile üretilen direklerin ise iç kısımları doludur.

Kullanılan direkle hava olaylarından çok az etkilenmektedir. Aynı zamanda sanayide kullanıldıkları zaman, zararlı olan gazlardan etkilenmeleri de oldukça az bir orana sahiptir. Üretim esnasında kullanılan demir oranı azdır. Bu sebeple maliyet olarak da sizlere tasarruf sağlayacak olan bir üründür.

Demir yapıda olan direklerle kıyaslama yaptığımız zaman çok daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Üretim esnasında kaliteli malzemelerin de kullanılmasıyla uzun ömürlüdür. Bu da çok uzun yıllar boyunca kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Beton Direk Ölçüleri

Beton direk ölçüleri istediğiniz şekilde yapılmaktadır. Farklı alanlarda kullanımı mümkün olan direklerin üretim esnasında farklı modelleri olduğunu da göreceksiniz.

Yaptırdıktan sonra sık sık bakım yapmanıza da gerek yoktur. Elektrik nedeniyle kaç bir durum söz konusu olduğunda da güvenilir olan direklerdir.

  • Bağlarda,
  • Bahçelerde,
  • Parklarda,
  • Evlerinizde,
  • İş yerlerinde,
  • Askeri bölgelerde,
  • Sanayi bölgelerinde

Ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanımı mümkündür. Satın almaya karar verdiğiniz zaman, özelliklerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Yaz sıcağından ve kış soğuğundan etkilenmeyen ürünler almaya özen göstermeniz tavsiye ederiz.

Direk satın alma aşamasında kaliteli ve uygun fiyatlı firmalarla anlaşma sağlamalısınız. Pek çok üretilen direk içine demir konmadan üretilmektedir. Böylece çok da sağlam olmayan, hava koşullarından etkilenen direkler üretilir. Bu noktada işini iyi yapan bir firmayla anlaşma sağlamak oldukça önemlidir.

Beton direkler kullanılarak arazinizin etrafını telle çevireceğiniz zaman, oldukça iyi bir şekilde ölçüm yapmalısınız. Direklerin arasının eşit olması gerekmektedir. Böylece sorunsuz bir kurulum gerçekleşecektir. Sadece kullanılacak olan telin uzunluğu değil direklerin uzunluğu konusunda da titiz davranılmalıdır.

Beton Direk Fiyatları

Beton direk fiyatları çok fazla sorulmaktadır. İçerisinde kullanılan demirin de etkisiyle sağlam yapıda olan direklerin fiyatları da gayet uygundur. Üstelik demir yapıda olan bir direkle kıyaslama yaptığınız demir oranı da daha az miktarda olduğu için bu durum fiyata da yansımaktadır.

Yaptırmak istediğiniz direğin yüksekliği ve ağırlığı, fiyatlarının belirlenme aşamasında etkilidir. Kullanım alanınıza göre yükseklik ve ağırlık da değişkenlik gösterecektir. Çok iyi bir araştırma yaptığınız zaman, bazı dönemlerde firmaların indirim yaptığını da görebilirsiniz.

Çalıştığınız firmanın sistemi de fiyatlandırma aşamasında etkilidir. Firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçerek direkler hakkında aklınıza takılan her şeyi sorabilir ve fiyat da alabilirsiniz. Sitemizde yer alan irtibat numaralarımız üzerinden de bize her an ulaşmanız mümkündür.