BAHÇE TELİ

Bahçe teli yaptırmak özellikle de son zamanlarda oldukça rağbet gören bir durum haline gelmiştir. Tel yaptırmanın pek çok amacı vardır. Sizlerin de bu tarz amacınız varsa bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sınırları belirlemek ve güvenlik sağlamak için kullanılan tel sistemlerinin pek çok özelliği ve modeli vardır. Aynı zamanda gayet uygun fiyatlıdırlar. Dilediğiniz renkte üretilmesini isteyebilirsiniz. Çok kısa bir sürede de tellerinize kavuşabilirsiniz.

Çitlerin montaj kısmı çok basit bir süreç gibi görünmektedir. Ancak işinde iyi olan uzman birinden yardım aldığınızda, sonradan sorun yaşamanızın da önüne geçmiş olursunuz. Örneğin zemin aşamasında, iyi bir çalışma yapılmadığını düşünelim. En ufak bir darbede çitler sağlam olan bir zemine oturtulmadığı için sorun yaşanacaktır. Bu da size ek masraflar olarak geri dönecektir.

En başından kaliteli bir firmayla çalıştığınız zaman, onlar da kaliteli malzemeler kullanacağı için sorunsuz bir süreç yaşamanız mümkün olur. Aksi takdirde çit yaptırdığınıza pişman olabilirsiniz.

Bahçe Teli Fiyatları

Bahçe teli yaptırmak için bizimle iletişime geçen müşterilerimize ilk bahsettiğimiz şeylerden biri fiyatlardır. Fiyatlar pek çok değişkene göre farklılık gösterdiği için bir arama yaptığınızda somut olan bir fiyat bulmanız söz konusu olmayacaktır.

Öncelikle her firmanın kendine göre bir fiyat aralığı vardır. Bu fiyat aralığına göre sizlere bir firma daha uygun bir ücret çıkarırken bir diğer firma daha yüksek olan bir ücret çıkarabilmektedir. Hangi firmayla çalışacağınıza ise iyi bir şekilde karar vermelisiniz. Diğer yandan dönemsel şekilde firmalarda indirimler olabilmektedir. Bu indirimleri takip edebilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır. Seçim yaptığınız telin kalın veya ince olması da fiyatları etkilemektedir. Önemli olan bir diğer şey ise, seçtiğiniz modeldir. Bu da fiyatları etkileyecektir.

Bahçe Telleri Modelleri

Tel yaptırmak istediğinizde oldukça fazla model olduğunu görecek ve şaşıracaksınız. Seçim aşamasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere her türlü bilgiyi verip yardım sağlayacaktır. Kullanım amacınızı en doğru şekilde belirledikten sonra, seçeceğiniz modele de karar verebilirsiniz. Böylece daha sonradan da herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz. Sizlere tel modellerinden biraz bahsetmek istiyoruz.

Kafes Bahçe Telleri

Bahçe teli yaptırmak istediğinizde karşılaşacağınız modellerden biri kafes bahçe telleridir. Evcil bir hayvanınızı korumak, kümes hayvanları beslemek, bahçenizde ekip biçtiğiniz yerleri korumak gibi amaçlarla kafes bahçe teli tercih edebilirsiniz.

Paslanmayan, oksitlenmeyen, eğilip bükülmeyen harika bir yapıları vardır.

Çim Çitler

Çit teli demişken çim çitlerden bahsetmeden geçmek olmaz diye düşünmekteyiz.

 • Toz tutmayan,
 • Kolay temizlenen,
 • Bakım maliyeti olmayan,
 • Her an yeşil kalan,
 • Uygun fiyatlı

Gibi pek çok olumlu özelliği vardır. Yaptırdıktan sonra sizlere sağladığı avantajları gördüğünüzde, siz de çok şaşıracaksınız. Çitlerin yapım aşamasında suni çim kullanılır. Bu sebeple de her an yeşil kalmaktadırlar. Doğal çim kullandığınız zaman her an yeşil kalmasını sağlayabilmeniz mümkün değildir.

Panel Çit ve Özellikleri

Çit teli dendiğinde akla gelen ilk model panel çitlerdir. Simetrik olan harika bir yapıları vardır.

 • Evlerin bahçesinde,
 • Arazilerde,
 • Sitelerde,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Okullarda,
 • Kreşlerde

Ve aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanabilirsiniz. Kaliteli yapıları sayesinde paslanmazlar, oksitlenmezler ve güneş ışınlarından herhangi bir şekilde zarar görmezler.

Jiletli Teller

Bahçe telinin en caydırıcısı nedir diye soracak olursanız direkt olarak jiletli teller olduğunu söyleyebiliriz. Bir arazinizin etrafında jilet tel çevirili olduğunu bilen biri arazinize girmeye herhangi bir şekilde cesaret edemeyecektir.

Girmeye cesaret eden biri de tellere takıldığı zaman her hareketine tellere daha fazla dolanacaktır. Bir başkası yardıma gelmeden de kurtulması oldukça zordur. Jiletli tel yaptırmak yasal olan bir işlemdir.

Jiletli tel ve dikenli tel bazı durumlarda karıştırılmaktadır. Bu karışıklıkların önüne geçmek adına birkaç bir şey söylemek isteriz.

Öncelikle jiletli teller dikenli tellere oranla daha yüksek güvenlik sağlar. Aynı zamanda dikenli tellere takılan birinin kurtulması daha kolaydır.  Jiletli tellerde ise bu durum çok daha zordur. Jiletli teller dikenli tellerden fiyat olarak daha fazladır. Birkaç benzer noktaları da vardır.

Çit yaptırmaya karar verdiğinizde kullanım amacınızı belirledikten sonra bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

Bahçe Teli-bahçe teli yapan firmalar-bahçe teli Ankara-bahçe teli yapan üreticiler-bahçe teli fiyatları-Ankara bahçe teli-Ankara bahçe teli montajı-Gölbaşı bahçe teli-İncek bahçe teli-Kazan bahçe teli-Mamak bahçe teli-Keçiören bahçe teli-Sincan bahçe teli-Temelli bahçe teli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here