BAHÇE TELİ FİYATLARI

Bahçe Teli Fiyatları

Genel olarak iç sınırları belirlemek ve dekoratif amaçlarla da kullanılan çitlere bahçe teli denmektedir. Arazisi olan kişiler, güvenlik için de yaptırmaktadır.

Bahçe teli fiyatları ve daha pek çok konuda sizi bilgilendirmek ve aklınızdaki tüm sorulara cevap vermek isteriz. Bahçe tellerini;

 • Evlerinizin veya çeşitli özel mülklerinizi sınırlarını belirlemek,
 • Dışarıya karşı her türlü güvenlik önlemleri için,
 • Voleybol, tenis gibi çeşitli sporların yapıldığı alanların sınırlarını belirlemek için,
 • Villalarınızın sınırları için,
 • Parkların sınırları,
 • Oyun alanlarının sınırları,
 • Yolların kenarlarında güvenlik nedeniyle

Kullanabilirsiniz.

Bahçe tellerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Diğer yandan aralıkları da kare, oval ve daha pek çok şekilde olabilmektedir. Siz nasıl bir tel istediğinize karar verin. Daha sonrasında biz de firma olarak size her türlü yardımı sağlayalım.

Bahçe Teli Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe teli seçerken pek çok çeşitle karşılaşacaksınız. Online sitemize girdiğiniz zaman da sizi sınırsız seçeneğin beklediğini göreceksiniz. Hangi teli kullanırsanız daha avantajlı olur, hangisi sizin yaptırmak istediğiniz yere daha uygun gibi her türlü sorunuza cevap bulabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahçe tellerinin geçici olan türü de bulunmaktadır.  Örgü teller, dikenli teller, helezon bahçe telleri, puntalı olan bahçe telleri gibi sınırsız seçenekle karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.  Öncelikle telleri nerede kullanacağınıza ve tellerin amacının ne olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Böylece ölçülerini de ona göre belirler, gereksiz yere masraf yapmaktan da kaçınmış olursunuz.

Bahçe tellerini sadece dekoratif amaçlı yapacaksanız, dikenli tel yapmamanız gerekmektedir. Yüksek güvenlik için tel yaptırmak istiyorsanız seçiminizi jiletli telden yana kullanabilirsiniz.

Bahçe teli fiyatları diye arama yaptığınızda aslında ne kadar çok tel çeşidi olduğuna siz de inanamayacaksınız. Çitlerin rengi genel olarak hammaddesinin renginde olmaktadır. Ama özel bir renk tercihiniz varsa, firmamız tarafından size kolayca temini sağlanacaktır.

 • Alüminyum renkler,
 • Krom renkler,
 • Yeşil,
 • Gold,
 • Siyah

Kolay ulaşabileceğiniz renkteki teller arasında yer almaktadır. Seçtiğiniz renk tel dayanıklılığı belirlemez ancak seçtiğiniz tür tellerinizin ne kadar dayanıklı olacağını belirlemektedir. İklim koşullarından etkilenmeyen, daha uzun süreler kullanacağınız bir tel istiyorsanız, seçiminizi ona uygun şekilde yapmalısınız.

Bahçe Teli Fiyatları Nasıldır?

Bahçe teli fiyatları nasıl? Ne kadar? Gibi sorularla sık sık karşılaşmaktayız.

 • Tellerin kalitesi,
 • Tellerin uzunlukları,
 • Tellerin kalınlıkları,
 • Tellerin emniyet düzeyleri,

Gibi unsurlar başta olmak üzere, fiyatları belirleyen pek çok unsur bulunmaktadır. Yine fiyatların değişmesine etki eden etkenlerden biri kullanım amacınızdır. Örneğin yüksek korumaya sahip bir tel yaptırmak istiyorsanız jiletli tel yaptırabilirsiniz. Dikenli tel de yaptırabilirsiniz. Seçtiğiniz türe göre de fiyatlar değişkenlik gösterecektir.

Bir çocuk parkına tel yaptırmak istiyorsanız, kafes teli modellerine ve fiyatlarına bakmanız daha uygun olacaktır. Toplu bir alım yaptığınız zaman, indirimlere denk geldiğiniz zaman, ürünleri çok daha uygun ücretler ödeyerek almanız mümkün olacaktır. Bu tür indirimlerden haberdar olmak için de online alışveriş sitemizi sık sık takip etmeniz ve bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firma olarak sizlere her türlü desteği sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Tel yaptıracağınız zaman aralıklarının da sık mı yoksa daha mı geniş olacağına önceden karar vermeniz gerekmektedir. Kendinize bir hobi edinmiş ve tarlanıza meyve sebze ekmiş olabilirsiniz. Sık sık gidemediğiniz uzak bir yerdeki villanıza herhangi bir hayvanın girmesini istemiyor olabilirsiniz. Bu tarz durumlar için aralıkları sık olan bahçe telleri yaptırmalısınız. Geniş aralıklı yaptırdığınızda zaten yaptırmanızın çok da bir anlamı olmayacaktır.

Tellerinizi yaptırdığınız yerde sürekli yağmur yağıyorsa veya teller sürekli suya maruz kalacaksa da telin türünü ona göre seçmeniz gerekmektedir. Galvanizli ve paslanmaz teller seçerseniz, hava koşulları ne olursa olsun telleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir. Bu da her an içinizin rahat olmasını sağlayacaktır.

Tellerinizin montaj kısmına da çok dikkat etmelisiniz. Teller her an bir baskıya maruz kalacak bir konumda ise, tellerin direklerini sık sık dikmeye özen göstermelisiniz. Aynı zamanda tellerin gerginliğini de iyi ayarlamalısınız.

Bahçe teli fiyatları hakkında ve daha pek çok şey hakkında daha detaylı bilgi almak, bahçeniz için veya özel bir mülkünüze en doğru tel seçimini yapmak için, firmamıza her an ulaşabilirsiniz.

Ankara bahçe teli fiyatları-Ankara bahçe teli montajı-bahçe teli fiyatları-bahçe teli montajı-Ankara bahçe teli yapan firmalar-bahçe teli imalatı-Ankara bahçe teli-bahçe teli çeşitleri-bahçe teli renkleri-garden fence-garden fence prices

 

 

 

https://maps.app.goo.gl/pPfx716oJEmyGAiH7

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here