BAHÇE ÇİT TELİ

Bahçe çit teli, bahçenizde veya herhangi özel bir mülkünüzde; sınırları belirlemek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan tel sistemleridir.

Bahçenize tel yaptırdığınızda, hem içeriden hem de dışarıdan inanılmaz estetik bir görünüm elde edeceğinizi söylemek isteriz. Yaptırmak istediğiniz alanın özelliklerine de uygun şekilde, model tercihi yapabilirsiniz.

 • Bahçelerinizde,
 • Sitelerinizde,
 • Okullardai,
 • Otellerde,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Sınır bölgelerinde,
 • Cezaevlerinde,
 • Enerji üretilen yerlerde,
 • Havalimanlarında,
 • Oyun parklarında,
 • Sahalarda,
 • İş yerlerinde,
 • Restoranlarda

Ve aklınıza gelebilecek pek çok yerde kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünler üreten firmamız gibi firmalarla çalıştığınızda, yaptırdığınız teli uzun yıllar herhangi bir zarar görmeden kullandığınızı fark edeceksiniz. Tel çitler, hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmemektedir. Herhangi bir darbe aldığında da zarar görmediğine şahit olacaksınız.

Evlerinize mahremiyet mi sağlamak istiyorsunuz? Dışarıdan estetik bir görünüm mü yaratmak istiyorsunuz? Bahçenizi sınırlara mı ayırmak istiyorsunuz? Hepsi için yapmanız gereken tel çit modellerinden herhangi  birini yaptırmak olacaktır.

Genel olarak tel çit yaptıran müşterilerimiz, tercihlerini yeşil renkten yana kullanmaktadır. Ben yeşil istemiyorum farklı bir renk olsa daha iyi olur, daha çok içime siner derseniz de sizi asla kırmayacağımızı belirtmek isteriz.

Bahçe Çit Tellerinin Hangi Modelleri Bulunmaktadır?

Bahçe çit teli yaptırmak isteyen müşterilerimiz, pek çok modelin arasında kalmaktadır. Sizlere bu modellerden bahsedeceğiz ancak öncelikle belirtmek istediğimiz şey, kullanım amacınıza yönelik olan bir model seçmenizden yana olacaktır.

Öncelikle panel çitlerden bahsetmek istiyoruz. En sık tercih edilen ve en fonksiyonel olan tel modellerinden biridir. Simetrik görüntüsü ve tel aralıklarını sizin tercih edebileceğiniz bir yapısı sayesinde, bahçelerin vazgeçilmezlerindendir diyebiliriz. Bahçenizde hem güvenlik sağlarken hem de bahçenize inanılmaz estetik bir görünüm sağlayacaktır. Böylece sizin de içiniz rahat edecektir.

Panel çitlerden başlamışken, panel çitlerle yapılan bir diğer modelimizle devam edelim. Panel çitlerin üzerine suni çim kaplandığı zaman da çim çitler oluşturmaktadır. Hem panel çit hem de üzerine suni çim olduğu için mahremiyet konusuna bire bir olan bir modeldir diyebiliriz. Suni çim kullanımı olduğu için dört mevsim boyunca yeşil olan inanılmaz güzel bir görüntü sağlamaktadır.

Çim çitlerin temizlenmesi de çok kolaydır. Sadece su ile bile temizlemeniz mümkündür. Yapım aşamasında kimyasal ürünler kullanılır. Bu sebeple de temizleme kısmında buna dikkat ederseniz, daha iyi olacaktır. Doğal bir görünüm sağlaması için genel olarak yeşil renk tercih edilmektedir. Ben yeşil renk istemiyorum derseniz de karar tabi ki size kalmıştır. Ekip arkadaşlarımız size her konuda yardımcı olacaktır.

Tel çit modellerinden bir diğeri ise jiletli tellerdir. Yüksek bir güvenlik sağlamak istediğinizde, bahçenize veya herhangi bir arazinize jiletli tel yaptırabilirsiniz. Caydırıcılık düzeyi oldukça yüksek olduğu için, bahçenize girilmesini her anlamda engelleyen bir yapısı vardır. Herhangi biri bahçenize girmeye kalkışırsa teller etrafına dolanacaktır. Farklı birinin yardımı olmadan da kurtulması ne yazık ki mümkün değildir. Jiletli teller gibi caydırıcılığı yüksek olan bir diğer tel sistemi dikenli tellerdir. Dikenli teller jiletli tellere göre daha uygun fiyatlıdır.

Bahçe çit teli yaptırmaya karar verdiğinizde, seçim yapabileceğiniz bir diğer türün PVC kaplı olan çit telleri olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Oldukça fonksiyonel bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Herhangi bir hava koşulundan etkilenme göstermezler. Her türlü kullanıma da uygundurlar. Zaman geçtikçe renginde herhangi bir solma olmadığını ve oksitlenme, paslanma gibi bir durumla karşılaşmayacağınızı siz de göreceksiniz.

Galvanizli olan teller, elektrikli teller, kafes bahçe telleri ve daha pek çok çeşidi yaptırabilirsiniz.

Tel Çitlerin Fiyat Aralığı Nedir?

Bahçe çit teli yaptırmak isteyen müşterilerimizin merak ettiği konulardan ilki gayet doğal olarak fiyatlardır. Sizlere yukarıda pek çok çit modelinden bahsettik.  Öncelikle seçtiğiniz model, fiyatlara etki eden bir unsurdur. Bunun yanında yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri de fiyatları etkilemektedir.

Oldukça büyük bir alana çit teli yaptırmak istiyorsanız daha yüksek olan bir fiyat ödemeniz gerekecektir. Bunun yanında küçük çaplı bir arazinize yaptırdığınızda, daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Kullanılan telin kalitesi de fiyatları etkilemektedir. Ancak kaliteli tel kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Böylece uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan tel sistemlerini kullanmış olursunuz.

 Ankara bahçe çit teli-Ankara bahçe çit teli montajı-Ankara bahçe çit teli fiyatları-Ankara bah çit teli üreticileri-Ostim bahçe çit teli-Ostim bahçe çit teli fiyatları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here