BAHÇE ÇİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Bahçe çit sistemleri fiyatları, bahçe çitlerinin özellikleri ve modelleri gibi aklınıza takılan her konuda bilgi almak için en doğru adrestesiniz.

Bahçelerden teraslara, balkonlardan sitelere kadar aklınıza gelen her noktada kullanabileceğiniz bahçe çitlerinin pek çok modeli ve özelliği bulunmaktadır.

 • Yaptırılan alanda koruma sağlamak,
 • Alanı dekore etmek,
 • Alanı bölümlere ayırmak

Gibi farklı amaçlarla kullanımı mümkündür. Hem şıklık sağlarken hem de işlevsel olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Yaptırdığınız çitin modeline göre değişkenlik göstermekle beraber, genel olarak bahçenize oldukça iyi bir şekilde uyum sağlarlar.

Sadece yabancı insanların değil yabancı hayvanların da giriş çıkışının önüne geçerek, çok daha güvenli ortamlar oluşturabilirsiniz.

Ankara Bahçe Çit Sistemleri Fiyatları

Ankara bahçe çit sistemleri fiyatları, çitlerin özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda oldukça uygundur.

Çit modellerinin hepsi oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda tercih aşamasında kullanım amacınıza uygun bir model seçerseniz her anlamda memnun kalırsınız. Güvenliği ön plana çıkarmak istediğinizde kullanacağınız tel farklıdır, şıklık sağlamak için kullanacağınız tel farklıdır.

Çitlerin üretim aşamasında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Ancak farklı malzemeler kaliteli oldukları için uzun dönemler kullanım olanağı sağlamaktadır. Bahçe sınırlarını belirlemek amacıyla tercih ettiğiniz bir ürün, yapısal olarak oldukça serttir. Bu da kullanım esnasında size her anlamda avantaj sağlamaktadır.

 • Panel çitler,
 • Jiletli teller,
 • Dikenli teller,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Çim çitler

Ana çit modellerindendir. Bunun yanında mobil çitler, pano çitler, elektrikli teller gibi farklı modeller de tercih edebilirsiniz. Her çitin kullanım amacı farklı olmakla birlikte ortak pek çok özellikleri de bulunmaktadır.

Ürünlerin kaliteli dokusu sayesinde çürüme, paslanma gibi herhangi bir olumsuzluk yaşamanız da mümkün değildir.

Bahçe Çit Sistemleri

Bahçe çit sistemleri fiyatları belirlenirken devreye pek çok etken girmektedir.

 • Çit yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
 • Yaptırmak istediğiniz zeminin genel dokusu,
 • Seçtiğiniz çitin modeli,
 • Seçtiğiniz ürünün yüksekliği,
 • Seçtiğiniz telin rengi

Gibi her türlü unsurun fiyatlandırma kısmında devreye girdiğini söylemek isteriz. Bu noktada öncelikle dikkat edilmesi gereken şey, çit yaptırmak istediğiniz alanda doğru bir ölçü almak olmalıdır. Siparişlerinizi verirken doğru ölçü kullanarak sipariş vermeniz daha yerinde olacaktır.

Aynı zamanda yaptırdığınız çitlerin kilit kısmı da oldukça önemlidir. Yüksek teller yaparak ve tellerin üst kısmına jiletli tel ekleyerek alana girilmesine engel olmanız mümkündür. Ancak basit bir kilit kullandığınız zaman, tellerinizin alanda olmasının çok bir anlamı kalmayacaktır.

Yaptırmak istediğiniz çit modeli ne olursa olsun, montaj aşamasında alanında uzman bir firmadan destek almanızı tavsiye ederiz. Profesyonel firmayla çalıştığınız zaman, sadece montaj aşamasında değil, daha sonrasında da sorun yaşamanızın önüne geçmiş olursunuz.

Çitlerinizi yaptırdıktan sonra ekstra maliyetler ayırmamak adına uzman firma şarttır. Dilediğiniz bir konuda merak ettiğiniz her şey için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.