BAHÇE ÇİÇEK ÇİTİ

Bahçe çiçek çiti, çiçeklerini korumak ve zarar görmelerini engellemek isteyen kişilerin sık sipariş ettiği ürünlerden biridir.

Pek çok kişi kendine hobi edinmek veya sadece sevdiği için çiçek bakmaktadır. Çiçekler de güzel oldukları kadar hassas olan canlılar oldukları için her an korunmaları gerekmektedir. Özellikle de hayvanlar istemeden de olsa çiçeklere zarar verebilmektedir. İşte tam da bu noktada çiçeklerin etrafını çevirmek amacıyla çitler kullanılmaktadır.

  • Çiçeklerinizi siz evde değilken de koruma altına almak,
  • Çiçeklerin zarar görmesine engel olmak,
  • Bahçenizde çok daha şık bir alan oluşturmak

İçin bu çitleri kullanabilirsiniz. Sadece çiçek ektiğiniz zaman değil, bahçenizde meyve veya sebze yetiştirdiğiniz zaman da koruma altına almak için bu çitleri kullanabilirsiniz. Çiçek çitleri, kullanıldıkları alanda inanılmaz estetik bir görünüm sunmaktadır.

Çiçeklerinizin etrafını çitle çevirdiğiniz zaman, eskisiyle kıyaslama yaptığınızda çok daha şık göründüklerini siz de fark edeceksiniz.

Ankara Bahçe Çiçek Çiti

Ankara panel çit
Ankara panel çit

Ankara bahçe çiçek çiti satın aldığınız zaman pek çok avantaj elde edeceksiniz.

  • Çiçek çitleri, her türlü zemine uyum sağlamaktadır. Toprak bir zemin veya beton bir zemin hiç fark etmez. Alanında uzman olan kişiler tarafından dilediğiniz alana en kolay şekilde monte edilmeleri mümkündür. Montaj kısmı gerçekleştikten sonra taşınmanız gibi bir durum söz konusu olduğunda da yeni bahçeniz için çitleri sökebilirsiniz.
  • Çitlerin renklendirme kısmında fırın boyası kullanılmaktadır. Dayanıklı bir ürün olan fırın boyası sayesinde, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizde bir akma, solma, aşınma durumu olmayacaktır. İlk gün yaptırdığınızda rengi nasıl canlıysa aradan zaman geçtikten sonra da aynı canlılığını koruyacaktır. Özellikle de bahçenizle uyumlu olması için yeşil rengi tercih ettiğinizde, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
  • Çiçek çitleri, hava olaylarından etkilenemezler. Aradan kaç mevsim geçerse geçsin aynı canlı görünümlerini korurlar.
  • Çitleri yaptırdıktan sonra sık sık bakım yapmanız gerekmemektedir. Zamanımı alır diye düşünenler için ekstra eklemek isteriz.
  • Çitlerin üretim aşamasında sıcak daldırma yöntemi kullanıldığı için, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin oksitlenme ve paslanma durumu söz konusu olmayacaktır.

Bu kadar özelliği bünyesinde barındıran çiçek çitlerini yaptırdığınız ilk an çok memnun kalacaksınız ve aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, bu memnuniyetinizde herhangi bir azalma olmayacak.

Bahçe Çiçek Çiti Fiyatları

Bahçe çiçek çiti fiyatları çok uygundur. Herhangi bir şekilde bütçenizi zorlamadan harika çit sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Çitlerin montaj kısmı da çok kolaydır. Doğru bir ölçü alıp sipariş verdikten çok kısa bir süre sonra çitlerinizin kurulumu da gerçekleşecektir. Siz daha ne olduğunu bile anlayamadan harika çit sistemlerine sahip olmanız mümkün olacaktır.

Seçtiğiniz çiçek çitinin modeli, rengi, kalınlığı, yüksekliği gibi unsurlar fiyata etki eden unsurlardır. Bir an önce çiçek çiti satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.