150×250 PANEL ÇİT FİYATLARI

150×250 panel çit fiyatları belirli kriterler çerçevesinde farklılık göstermektedir. Evlerinizde, bahçelerinizde, özel mülklerinizde ve daha pek çok alanda kullanabileceğiniz panel çit sistemleri için dilediğiniz zaman bize ulaşmanız mümkündür.

Sadece sınır belirlemek ve dekorasyon sağlamak için değil, bahçenizi bölümlere ayırdığınız zaman da bu çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Yeşil, gri gibi farklı renkler seçebilmekle beraber bahçenizle uyumlu olan renkleri de talep etmeniz mümkündür.

Yaptırmak istediğiniz alanın göz önünde bulundurarak buna uygun bir model tercihi yapabilirsiniz. Tel örgü sistemlerinden en fazla tercih edilen modelin panel çitler olduğunu söyleyebiliriz. Farklı tel sistemleri ile entegre bir şekilde kullanılmaları da mümkündür.

Bahçenize veya farklı bir alana yaptırmış olduğunuz panel çit sistemlerinin üst kısmına jiletli tel eklemesi yapabilir ve böylece güvenliği de en yüksek düzeyde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hazırda bulunan çit sistemlerine suni çim eklemesi yaparak daha şık görünümler de elde edebilirsiniz. Böylece çok uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz harika tel sistemlerine kavuşmuş olursunuz.

50 cm, 75 cm, 100 cm gibi pek çok farklı ölçüde tel seçimi yapmanız mümkündür.

150×250 Panel Çit Takım Fiyatları

Ankara tel çit fiyatları
Ankara tel çit fiyatları

150×250 panel çit fiyatları belirlenirken öncelikle dikkat edilen konu yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğüdür.

 • Seçtiğiniz telin kalınlığı,
 • Seçtiğiniz telin modeli,
 • Seçtiğiniz telin rengi,
 • Seçtiğiniz telin yüksekliği,
 • Yaptırmak istediğiniz zeminin yapısı,
 • Tel yaptırmak için seçtiğiniz firma

Gibi her türlü unsur, fiyatlandırma kısmında devreye girmektedir. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurulur, daha sonrasında firma tarafından size ortalama bir fiyat belirlenir. Panel çitlerin üretim aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Bu sebeple de aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerde herhangi bir paslanma ve oksitlenme olmamaktadır.

Herhangi bir alana panel çit yaptırdığınız zaman, sorun çıkmadan çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sık sık bakım yapmanız gibi bir durum da söz konusu değildir.

Ankara 150×250 Panel Çit Fiyatları

Ankara panel çit fiyatları
Ankara panel çit fiyatları

Ankara 150×250 panel çit fiyatları oldukça uygundur. Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman, fiyatların bu kadar düşük olduğunu gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız. Hem uygun ücretler öderken hem de sorunsuz bir kurulum gerçekleştireceksiniz. Panel çitlerin pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri gördükten sonra neden çit yaptırmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

 • Simetrik olan harika yapıları vardır.
 • Toprak veya beton zemin ayrımı yapmamaktadır.
 • Çitlerin aralıklarının geniş veya dar olmasına siz karar verebilirsiniz.
 • Farklı renklerde üretilmeleri mümkündür.
 • Hava olaylarından herhangi bir şekilde etkilenmemektedir. Yağmur, çamur, kar gibi herhangi bir hava durumu çitlere zarar vermemektedir.
 • UV korumalı yapısı vardır. Güneşten zarar görmemektedir.
 • Çitlerin renklendirilmesi için fırın boyası kullanılmaktadır.

Pek çok özelliği bünyesinde barındıran çit sistemlerini bahçenize veya farklı bir alana kurdurduğunuz için çok memnun kalacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.