1.5 METRE TEL ÖRGÜ FİYATLARI

1.5 metre tel örgü fiyatları ve daha pek çok konuda bilgi almak için yazımızı okuyabilir, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Bahçelerinizde bakım sağlamak,
  • Bahçelerinizi dekore etmek,
  • Bahçelerinizin sınırlarını belirlemek,
  • Güvenliği sağlamak,
  • Bahçeyi bölümlere ayırmak

Gibi nedenlerle tel örgü sistemlerine başvurabilirsiniz. Herhangi bir açık alanın düzenli bir hale getirilme aşamasında sıklıkla kullanılan çit sistemleri, son dönemlerde daha fazla talep görmektedir.

Tel örgü yaptırmadan önce ve sonra kıyaslama yaptığınız zaman, alanın çok daha derli toplu olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Tellerin boyutlarından renklerine, kalınlığından yüksekliğine kadar her türlü özelliğe siz karar verebilirsiniz. Sadece beton zeminlere değil toprak zeminlere de kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Toprak bir zemine yaptırdığınız tel örgü sistemini, betonla desteklediğiniz zaman, çok daha etkili bir sonuç alırsınız.

Ankara 1.5 Metre Tel Örgü Fiyatları

Ankara 1.5 metre tel örgü fiyatları belirlenirken etkili olan pek çok unsur vardır. Her türlü kriter belirlendikten sonra da sizlere bir fiyat çıkarılması mümkün olacaktır. Farklı modeller olduğu için de her bütçeye hitap eden bir tel örgü sistemi bulunduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Tel örgü modeli seçerken kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Şık bir görünüm mü sağlamak istiyorsunuz? Bahçenizde güvenlik mi sağlamak istersiniz? Gibi farklı soruların cevabını vermeniz gerekmektedir.

Genel olarak herhangi bir alanda şık bir görünüm sağlamak amacıyla çim çitler kullanılmaktadır. Hem alanda doğal bir görünüm sağlar, hem de yapay çim kullanılarak oluşturulduğu için dört mevsim boyunca yeşil kalır.

Panel çit sistemleri de sık tercih edilen modellerden biridir. Kullanıldığı her alanla uyumlu olan simetrik bir yapısı vardır. Alanda derleyici ve toparlayıcı bir işlev görmektedir. Farklı renklerde üretimi mümkün olduğu gibi her türlü zemine de uyum sağlamaktadır.

Jiletli teller ve dikenli teller de genel olarak yüksek güvenlik sağlanmak istendiğinde kullanılmaktadır. Jiletli teller, dikenli teller yetersiz kaldığında devreye girmektedir. Kullanım amacınıza uygun olan bir model seçtiğinizde, daha sonrasında da herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmayacaktır.

Tel Örgü Fiyatları Hesaplama

Ankara tel örgü fiyatları
Ankara tel örgü fiyatları

1.5 metre tel örgü fiyatları hesaplanırken;

  • Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
  • Seçtiğiniz model,
  • Seçtiğiniz telin kalınlığı,
  • Yaptırmak istediğiniz zeminin yapısı

Gibi kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Tel örgülerin pek çok avantaj sağlayan özelliği bulunmaktadır. Herhangi bir alana yaptırdığınız zaman, çok memnun kaldığınız gibi keşke daha önceden yaptırsaydım diye de düşünebilirsiniz.

Tel örgülerin montajı da çok kolaydır. Ancak bu işlerden ne kadar iyi anlarsanız anlayın mutlaka alanına uzman olan biriyle birlikte çalışmanızı tavsiye ederiz. Teknik ekipmanlar ve teknik bir ekip demek, her aşaması sorunsuz olan bir kurulum süreci demektir.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda, firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.